Nasz sklep internetowy wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Korszystając ze sklepu https://premiumtools.pl:443/ wyrażasz zgodnę na wykorzystywanie plików cookies.

Rozumiem Polityka prywatności
Trwa ładowanie

Filtrujx

PARTNER PREMIUM

Program dla partnerów handlowych

Program  „Partner PREMIUM”  jest skierowany do grupy dystrybutorów którzy wspólnie z nami chcą wzmocnić swoją firmę i  budować własną pozycję na rynku w oparciu o silne i rozpoznawalne marki. Proponujemy sprawdzone rozwiązania które pozwalają skutecznie rozwijać sprzedaż, a klientom sklepów od ręki dokonać zakupu wszystkiego czego potrzebują w jednym miejscu. Podpowiadamy jak powinna wyglądać  właściwa prezentacja produktu,  fachowa profesjonalna obsługa, a także  chętnie dzielimy się doświadczeniem, wiedzą by kreować najwyższe standardy w sprzedaży połączone z sukcesem w biznesie.

To co wyróżnia program to dostęp do szerokiej oferty produktowej, udział w specjalnych akcjach promocyjnych,  estetyczny i skuteczny system prezentacji narzędzi, nowoczesny i wygodny system zamówień, wsparcie merytoryczne poprzez pakiety dedykowanych szkoleń oraz wsparcie marketingowe.

 
  
Newsletter
Dodaj swój adres e-mail do naszego newslettera
Odwiedź nas na