Nasz sklep internetowy wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Korszystając ze sklepu https://premiumtools.pl/ wyrażasz zgodnę na wykorzystywanie plików cookies.

Rozumiem Polityka prywatności
Trwa ładowanie

Filtrujx

AMBASADOR PREMIUM

Program Ambasador Premium - Social Media

Zapraszamy profesjonalnych wykonawców, pasjonatów i hobbystów, aby mogli sprawdzić nasze narzędzia, jednocześnie dzieląc się swoimi wrażeniami na swoich kontach w social mediach.

Jak to działa?

Zapewniamy darmowy pakiet narzędzi do testów zależny od linii Twojej pracy. Ambasadorzy mogą wybierać jakimi doświadczeniami chcą się dzielić ze swoją społecznością za pomocą blogu, YouTube, Instagrama, Facebooka itp.

Forma prezentacji jest dowolna: recenzja, test, użytkowanie podczas większych projektów a nawet jako nagroda przy organizowaniu konkursów. My będziemy udostępniać powstały kontent na naszych social mediach i stronie internetowej.

Czy są jakieś wymagania?


Podstawowe wymaganie to BĄDŹ SZCZERY!!! Program Ambasador Premium to nie sponsoring i nachalne lokowanie produktu. Nie jesteś zobowiązany tylko do mówienia miłych rzeczy o nas lub mówienia wszystkim jak dobrzy jesteśmy. BĄDŹ SZCZERY!!!  Jeżeli znajdziesz jakieś błędy w produkcie będziemy wdzięczni - uczymy się od profesjonalistów. Porównuj nasze rozwiązania z konkurencyjnymi, mamy do nich szacunek. Nie jesteś też zobligowany do testów wyłącznie naszych narzędzi. Miejsce jest dla każdego.

Jak zacząć?

Ambasador Premium musi posiadać przynajmniej jeden kanał kontaktu ze społecznością: blog, YouTube, Instagram, Facebook itp. Ważnym parametrem jest zaangażowanie we własny projekt, cykliczne pojawianie się kontentu i jego jakość merytoryczna.

Jeżeli jesteś zainteresowany napisz do nas kilka słów o sobie, pozostaw kontakt oraz załącz link do swoich treści.  Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

ambasador@premiumtools.pl

 

 Zespół PremiumTools