Nasz sklep internetowy wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Korszystając ze sklepu https://premiumtools.pl/ wyrażasz zgodnę na wykorzystywanie plików cookies.

Rozumiem Polityka prywatności
Trwa ładowanie

Filtrujx

» O nas

O nas

Jesteśmy wyłącznym importerem na Polskę i Ukrainę  cenionej włoskiej marki narzędzi oraz akcesoriów do obróbki drewna i materiałów drewnopochodnych CMT TOOLS. W jej ofercie znajdują się piły tarczowe, głowice i noże, frezy trzpieniowe, wiertła, frezy CNC i uchwyty, brzeszczoty, otwornice, płytki wymienne, elektronarzędzia i akcesoria.


Firma ITA TOOLS posiada wyłączność na sprzedaż w Polsce produktów marki VIRUTEX, znanego producenta nowoczesnego i wysokiej jakości sprzętu do obróbki drewna. Są to między innymi okleiniarki, frezarki, strugi, szlifierki, pilarki, maszyny do montażu i renowacji okien oraz drzwi, szablony i akcesoria.

Firma PIHER to europejski ekspert w produkcji ścisków i narzędzi mocujących. Jego innowacyjne i wysoce niezawodne rozwiązania, zaspokajają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. W naszej ofercie znajdują się ściski serii Maxipress, Blue Line, Quick oraz ściski dźwigniowe, ściski krawędziowe, ściski kątowe, opaski zaciskowe, imadła stolarskie, przyssawki, multipodpory i akcesoria.
Marka STACO to największy duński producent narzędzi dla profesjonalistów i majsterkowiczów. Posiada szeroki wachlarz produktów w różnych grupach asortymentowych, między innymi bity, wkrętaki, klucze, suwmiarki, kątówki, poziomice, nitownice, zszywacze, noże, kombinerki i szczypce. Szczególną wagę STACO przywiązuje do ergonomiczności oferowanych produktów, tak aby korzystanie z nich pozwalało na efektywną i komfortową pracę w każdych warunkach eksploatacyjnych.
FISCH-TOOLS to ekspert w produkcji wierteł, świdrów i narzędzi wiertniczych od ponad 70 lat. Do ich produkcji używa wyłącznie najlepszych surowców. Proces produkcyjny, który odbywa się na najnowocześniejszych maszynach CNC, zapewnia najwyższą precyzję wykonania. Jego szeroka, dostępna na rynku oferta przeznaczona do obróbki głównie drewna litego i materiałów drewnopochodnych zawiera wiertła, świdry, pogłębiacze oraz zestawy wierteł.

Innowacyjny system połączeń meblowych OVVO to całkowicie niewidoczne samozaciskowe rozwiązanie gwarantujące solidne połączenie dwóch części materiału. System OVVO sprawdzi się zarówno w masowej produkcji, jak i w przypadku prac rzemieślniczych.


Stoły warsztatowe RAMIA w pełni odpowiadają potrzebom wszystkich użytkowników, od majsterkowiczów zaczynając i na profesjonalistach kończąc. Wykonane z najlepszej jakości drewna bukowego gwarantują wysoką odporność i trwałość. Stół warsztatowy to kluczowy element wyposażenia każdego zakładu, dlatego powinien mieć możliwie jak najszersze zastosowanie. Stoły RAMIA spełniają ten warunek.